Kurumsal

Cep Telefon Hizmeti bir MobilFix Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruluşudur. 2005 yılında kurularak bu sektörde yerini alan Cep Telefon Servisi sizlere en iyi hizmet için çalışmaya devam etmektedir. Tüm Türkiye`ye hizmet vererek kargo aracılığı ile ücretsiz gönderim hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. 2005 tarihinden bu zamana kadar mobil cihazlara satış öncesi ve sonrasında hizmet vererek büyümeye devam etmektedir.

Özel cep telefon servisi olan firmamız AppleSamsungAsusHTCHuaweiZTEMotorolaNokiaLGSony EricsonBlackBerryAlcatelXiaomi Mi gibi markalara servis alanında destek sunmaktadır. Tüm Türkiye`ye hizmet veren firmamız: Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, Sürat kargo ve UPS kargo ile hizmetleri vermektedir.

Türkiye`nin hizmetinde olan firmamız sizlere kapıdan alma hizmetini de sizlere sunmaktadır. Tüm kargo firmalarının kurye hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmet anlayışı yine MobilFix`dedir. Şu anda 33 personel çalıştıran ekibimiz ile mutlu bir şekilde büyümeye devam ediyoruz.